MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 11187477
nr 1118 7477
Karmstolar
Ett par, nyrenässans
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 juli 2017
kl 19:19:40
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)